  • Mfr # TFP001DG18X072BT
  • Zoro # G506238751
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X072BT
Width
18"
Height
72"