  • Mfr # TFP001DG18X072NT
  • Zoro # G906238801
Width
18"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X072NT
Width
18"
Height
72"