Mfr # RW101LV18X77UNH
Zoro # G706283414
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Height
77"
Material
Hawaiian Mango Wood
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
RW101LV18X77UNH
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
77"