  • Mfr # RW101LV18X77WHH
  • Zoro # G206283426
Width
18"
Height
77"
Material
Hawaiian Mango Wood
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RW101LV18X77WHH
Width
18"
Height
77"