  • Mfr # TFP001DG18X079PT
  • Zoro # G806238895
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X079PT
Width
18"
Height
79"