  • Mfr # TFP001DG18X080FG
  • Zoro # G506238867
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG18X080FG
Width
18"
Height
80"