  • Mfr # COR02X06X10TR
  • Zoro # G904649838
/ea
Key Features
Width
2.88 in
Height
10 in
Depth
5.88 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
COR02X06X10TR
Country of Origin
China
Dimensions
Width
2.88 in
Height
10 in
Depth
5.88 in