  • Mfr # CORW05X09X14LUAL
  • Zoro # G704650140
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
4-1/2 in
Wood Species
Alder
Height
14 in
Depth
9 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
CORW05X09X14LUAL
Size (Width x Depth x Height)
4 1/2"W x 9"D x 14"H
Width
4-1/2 in
Height
14 in
Depth
9 in
Details
Wood Species
Alder
  • Most brackets and corbels have the same style in multiple sizes, ranging from 3” to 35” in height!