  • Mfr # CORW05X06X12DIMA
  • Zoro # G804649686
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Depth x Height)
4 3/4"W x 6"D x 12"H
Width
4-3/4 in
Wood Species
Maple
Depth
6 in
Height
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
CORW05X06X12DIMA
Size (Width x Depth x Height)
4 3/4"W x 6"D x 12"H
Width
4-3/4 in
Depth
6 in
Height
12 in
Details
Wood Species
Maple
  • Most brackets and corbels have the same style in multiple sizes, ranging from 3” to 35” in height!