  • Mfr # PED48X11X02SB
  • Zoro # G504654911
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height x Projection)
48 in x 11 in x 2 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
PED48X11X02SB
Country of Origin
China
Dimensions
48 in x 11 in x 2 in