  • Mfr # CORW06X07X14DIAL
  • Zoro # G504648071
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Depth x Height)
5 1/2"W x 7"D x 14"H
Width
5-1/2 in
Wood Species
Alder
Height
14 in
Depth
7 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
CORW06X07X14DIAL
Size (Width x Depth x Height)
5 1/2"W x 7"D x 14"H
Width
5-1/2 in
Height
14 in
Depth
7 in
Details
Wood Species
Alder
  • Most brackets and corbels have the same style in multiple sizes, ranging from 3” to 35” in height!