  • Mfr # PIL05X96X02
  • Zoro # G904655020
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Height)
96"
Size (Width x Height x Projection)
5"W x 96"H x 2"P
Design
Fluted
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PIL05X96X02
Country of Origin
China
Dimensions
Size (Width)
5"
Size (Height)
96"