  • Mfr # WPPVC06X24EDA8
  • Zoro # G110112881
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height x Depth)
6"W x 24"H x 1"D
Weight
28 lbs
Application
Adhesive, Nails
Finish
Unfinished
Material
PVC
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WPPVC06X24EDA8
Country of Origin
United States
Dimensions
Size (Width x Height x Depth)
6"W x 24"H x 1"D
Width
6"
Length
24"
Depth
1"