  • Mfr # PEDPC026X135ELL03
  • Zoro # G604699850
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
26"W x 13-3/8"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PEDPC026X135ELL03
Country of Origin
United States
Dimensions
Size (Width x Height)
26"W x 13-3/8"H
Description
  • Dimensions: 26" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 29-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height