  • Mfr # PEDPC038X165ELL03
  • Zoro # G704701842
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPC038X165ELL03
Size (Width x Height)
38"W x 16-3/8"H
Description
  • Dimensions: 38" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 41-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height