  • Mfr # PEDPC042X175ELL03
  • Zoro # G804703005
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC042X175ELL03
Size (Width x Height)
42"W x 17-3/8"H
Description
  • Dimensions: 42" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 45-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height