  • Mfr # PEDPC046X185ELL03
  • Zoro # G004702648
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC046X185ELL03
Size (Width x Height)
46"W x 18-3/8"H
Description
  • Dimensions: 46" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 49-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height