  • Mfr # PEDPC080X270ELL03
  • Zoro # G804710447
/ea
Key Features
Size (Width x Height)
80"W x 26-7/8"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPC080X270ELL03
Size (Width x Height)
80"W x 26-7/8"H
Description
  • Dimensions: 80" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 83-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height