  • Mfr # PEDPC058X215ELL04
  • Zoro # G104705341
/ea
Key Features
Size (Width x Height)
58"W x 21-3/8"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
PEDPC058X215ELL04
Country of Origin
United States
Dimensions
Size (Width x Height)
58"W x 21-3/8"H
Description
  • Dimensions: 58" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 61-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height