  • Mfr # PEDPC076X260ELL04
  • Zoro # G104709585
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC076X260ELL04
Size (Width x Height)
76"W x 25-7/8"H
Description
  • Dimensions: 76" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 79-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height