  • Mfr # PEDPC086X285ELL04
  • Zoro # G404700572
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
86"W x 28-3/8"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC086X285ELL04
Size (Width x Height)
86"W x 28-3/8"H
Description
  • Dimensions: 86" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 89-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height