  • Mfr # PEDPC028X140ELL00
  • Zoro # G404699975
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
28"W x 13-7/8"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC028X140ELL00
Size (Width x Height)
28"W x 13-7/8"H
Description
  • Dimensions: 28" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 31-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height