  • Mfr # PEDPC066X235ELL00
  • Zoro # G804706938
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPC066X235ELL00
Size (Width x Height)
66"W x 23-3/8"H
Description
  • Dimensions: 66" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 69-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height