  • Mfr # PEDPC084X280ELL00
  • Zoro # G904699970
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
84"W x 27-7/8"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC084X280ELL00
Size (Width x Height)
84"W x 27-7/8"H
Description
  • Dimensions: 84" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 87-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height