Mfr # PEDPC030X145ELL01
Zoro # G104700582
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
30"W x 14-3/8"H
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
PEDPC030X145ELL01
Country of Origin
United States
Dimensions
Size (Width x Height)
30"W x 14-3/8"H
Description
- Dimensions: 30" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 33-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height