  • Mfr # PEDPC052X200ELL01
  • Zoro # G604704905
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
52"W x 19-7/8"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPC052X200ELL01
Size (Width x Height)
52"W x 19-7/8"H
Description
  • Dimensions: 52" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 55-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height