  • Mfr # PEDPC060X220ELL01
  • Zoro # G504705606
/ea
See details
Key Features
Size (Width x Height)
60"W x 21-7/8"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPC060X220ELL01
Size (Width x Height)
60"W x 21-7/8"H
Description
  • Dimensions: 60" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 63-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height