  • Mfr # PEDPC068X240ELL01
  • Zoro # G704707578
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC068X240ELL01
Size (Width x Height)
68"W x 23-7/8"H
Description
  • Dimensions: 68" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 71-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height