  • Mfr # PEDPC074X255ELL01
  • Zoro # G404708806
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC074X255ELL01
Size (Width x Height)
74"W x 25-3/8"H
Description
  • Dimensions: 74" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 77-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height