  • Mfr # PEDPC056X350HRO03
  • Zoro # G204705395
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
56"W x 34-3/4"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPC056X350HRO03
Size (Width x Height)
56"W x 34-3/4"H
Description
  • Dimensions: 56" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 59-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height