Mfr # PEDPC062X380HRO03
Zoro # G604706497
Size (Width x Height)
62"W x 37-3/4"H
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
PEDPC062X380HRO03
Size (Width x Height)
62"W x 37-3/4"H
Description
- Dimensions: 62" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 65-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height