  • Mfr # PEDPC056X350HRO04
  • Zoro # G204705333
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
56"W x 34-3/4"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC056X350HRO04
Size (Width x Height)
56"W x 34-3/4"H
Description
  • Dimensions: 56" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 59-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height