  • Mfr # PEDPC074X440HRO04
  • Zoro # G304710015
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPC074X440HRO04
Size (Width x Height)
74"W x 43-3/4"H
Description
  • Dimensions: 74" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 77-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height