  • Mfr # PEDPC066X400HRO00
  • Zoro # G604707265
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC066X400HRO00
Size (Width x Height)
66"W x 39-3/4"H
Description
  • Dimensions: 66" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 69-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height