  • Mfr # PEDPC026X200HRO01
  • Zoro # G604699942
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
26"W x 19-3/4"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC026X200HRO01
Size (Width x Height)
26"W x 19-3/4"H
Description
  • Dimensions: 26" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 29-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height