Mfr # PEDPC046X300HRO01
Zoro # G504703909
Key Features
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
PEDPC046X300HRO01
Size (Width x Height)
46"W x 29-3/4"H
Description
- Dimensions: 46" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 49-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height