  • Mfr # PEDPC050X320HRO01
  • Zoro # G804704958
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
50"W x 31-3/4"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPC050X320HRO01
Size (Width x Height)
50"W x 31-3/4"H
Description
  • Dimensions: 50" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 53-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height