  • Mfr # PEDPC054X340HRO01
  • Zoro # G204704718
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Size (Width x Height)
54"W x 33-3/4"H
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPC054X340HRO01
Size (Width x Height)
54"W x 33-3/4"H
Description
  • Dimensions: 54" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 57-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height