  • Mfr # PEDPC072X430HRO01
  • Zoro # G504708584
/ea
See details
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
PEDPC072X430HRO01
Size (Width x Height)
72"W x 42-3/4"H
Description
  • Dimensions: 72" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 75-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height