  • Mfr # SHUFPL12X24HHPR
  • Zoro # G504431048
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Primed Tan
Material
Faux Wood
Finish
Hand Hewn
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SHUFPL12X24HHPR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
24"