  • Mfr # SHUFPL12X60HHPR
  • Zoro # G904434410
Width
12"
Finish
Hand Hewn
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL12X60HHPR
Width
12"
Height
60"