  • Mfr # SHUFPL12X82HHPR
  • Zoro # G204436855
Width
12"
Finish
Hand Hewn
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL12X82HHPR
Width
12"
Height
82"