  • Mfr # SHUFPL12X88HHPR
  • Zoro # G504437033
Width
12"
Finish
Hand Hewn
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL12X88HHPR
Width
12"
Height
88"