  • Mfr # SHUFPL15X60HHPR
  • Zoro # G904429041
Width
15"
Finish
Hand Hewn
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL15X60HHPR
Width
15"
Height
60"