  • Mfr # SHUFPL15X68HHPR
  • Zoro # G704429876
Width
15"
Finish
Hand Hewn
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL15X68HHPR
Width
15"
Height
68"