  • Mfr # SHUFPL18X38HHPR
  • Zoro # G304433532
Width
18"
Finish
Hand Hewn
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL18X38HHPR
Width
18"
Height
38"