  • Mfr # SHUFPL18X48HHPR
  • Zoro # G204434523
Width
18"
Finish
Hand Hewn
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL18X48HHPR
Width
18"
Height
48"