  • Mfr # SHUFPL18X62HHPR
  • Zoro # G604435755
Width
18"
Finish
Hand Hewn
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL18X62HHPR
Width
18"
Height
62"