  • Mfr # SHUFPL18X84HHPR
  • Zoro # G504438061
Width
18"
Finish
Hand Hewn
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL18X84HHPR
Width
18"
Height
84"