  • Mfr # SHUFPL12X70KPPR
  • Zoro # G204435513
Width
12"
Finish
Knotty Pine
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL12X70KPPR
Width
12"
Height
70"